دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸
رویدادهارویدادهای خارجینمایشگاه

افتتاح نمایشگاه اینترسک دوبی ۲۰۲۰

به گزارش دنیای حفاظت، نمایشگاه اینترسک دوبی(Intersec Dubai 2020) یکشنبه ۱۹ ژانویه ۲۰۲۰ برابر با ۲۹ دی ماه ۹۸ آغاز به کار کرد و تا سه شنبه ۲۱ ژانویه ادامه خواهد داشت. نمایشگاه حفاظتی اینترسک دوبی، از جمله بزرگترین و پرمخاطب ترین نمایشگاههای جهان در صنعت ایمنی و حفاظت است. این رویداد هر ساله در کشور امارات متحده عربی و در شهر دوبی، قلب اقتصاد خاورمیانه برگزار می شود که در آن بالغ بر بیش از ۱۲۰۰ غرفه گذار از ۵۰ کشور جهان آخرین تجهیزات، راهکارها و فناوریهای خود را به نمایش میگذارند. اینترسک دوبی سال گذشته (Intersec 2019) پذیرای ۳۴۸۵۴ بازدیدکننده از ۱۳۵ کشور و ۱۲۰۲ غرفه گذار از ۵۴ کشور بود.

بخش های مختلف نمایشگاه اینترسک دوبی عبارتند از:  ۱- حفاظت تجاری، ۲- حفاظت اطلاعات یا حفاظت سایبری، ۳- حریق و نجات، ۴- ایمنی و بهداشت، ۵-حفاظت پیرامونی و فیزیکی، ۶- حفاظت خانگی و تجهیزات پلیسی و ۷- خانه هوشمند و اتوماسیون ساختمان.

همچنین در خلال سه روزِ برگزاری نمایشگاه، پاویلیونها، کنفرانس ها، همایشها و سمینارهای متعددی نیز توسط کمپانیهای شرکت کننده برپا شده است تا بازدیدکنندگان و علاقمندان را از جدیدترین تجهیزات و راهکارهای خود مطلع سازند.

ثبت یک پاسخ