مقالاتنظارت تصویری

دوربین مداربسته پاناسونیک با گارانتی طلایی عرفان

کمپانی پاناسونیک از تولیدکنندگان با تجربه و با سابقه در حوزه نظارت تصویری و دوربین مداربسته به شمار می رود و محصولات خود را به شکلی گسترده به سراسر جهان صادر می کند. دوربین مداربسته پاناسونیک در بخش های مختلفی از جمله نظارت شهری، صنایع و حتی محیط های پرخطری همچون پالایشگاه ها، بنادر، فرودگاه ها و غیره نصب و راه اندازی می شود. این کمپانی ژاپنی، در زمینه تولید دوربین های نظارت تصویری 4K نیز بسیار موفق بوده و تاکنون محصولات قدرتمند و رده بالای خود را توانسته در سطح جهانی ارائه نماید. به همین دلیل، پروژه های وسیعی توسط کمپانی پاناسونیک در سراسر جهان به اجرا درآمده که طی آنها تعداد زیادی از دوربین های مداربسته پاناسونیک و سایر تجهیزات نظارتی آن برای مقاصد گوناگون، نصب و راه اندازی گردیده است.
پشتیبانی سیستماتیک محصولات پاناسونیک

هدف اصلی پاناسونیک، همواره تولید محصولاتی با کیفیت و با اصالت بوده و علاوه بر این، شبکه پشتیبانی و خدمات پس از فروش محصولات این کمپانی نیز، قدرتمند و سیستماتیک است. به همین منظور، در سراسر دنیا شرکت های باتجربه و متعهدی را به عنوان نمایندگان خود برگزیده است.

دوربین مداربسته پاناسونیک با گارانتی طلایی عرفان

شرکت حفاظت الکترونیک عرفان، نماینده محصولات نظارت تصویری پاناسونیک در ایران، سابقه طولانی در ارائه خدمات پس از فروش و گارانتی طلایی محصولات پاناسونیک دارد.

مسلماً پیش از خرید هر محصول حفاظتی و نظارت تصویری، اطمینان از کیفیت بالای محصول و خوشنام بودن برند مورد نظر، حائظ اهمیت چشمگیری است. علاوه بر این، دارا بودن گارانتی حقیقی و خدمات پس از فروش مناسب نیز امری ضروری محسوب می شود که باید پیش از انتخاب محصول، مورد توجه مصرف کننده قرار گیرد. با این حال، صرف نظر از گارانتی فیزیکی و تعمیر تجهیزات، ارائه پشتیبانی و گارانتی فنی نیز بسیار مهم است. شرکت حفاظت الکترونیک عرفان نیز به عنوان نماینده تجهیزات حفاظتی پاناسونیک در ایران، ترکیبی از هر دو نوع گارانتی تعمیرات حقیقی و گارانتی خدمات فنی را با نام گارانتی طلایی عرفان به خریداران تجهیزات پاناسونیک، ارائه می دهد.

ثبت یک پاسخ