معرفی پروژه ها

تجهیزات IDIS در پروژه تجهیز بیمارستان آستن هاوس انگلستان

یک مرکز ملی استاندارد برای کودکان دارای مشکلات ذهنی توسط کمپانی IDIS به سیستم های حفاظتی تجهیز شد. کمپانی IDIS از تولیدکنندگان معروف تجهیزات و راهکارهای نظارت تصویری در کره جنوبی است.

نوسازی بیمارستان 14 تخت خوابی آستن هاوس، در جنوب شرقی انگلستان، 7 میلیون پوند هزینه داشت. در فرآیند به روزرسانی تجهیزات ایمنی و حفاظتی این بیمارستان که توسط شرکت یکپارچه سازی به نام ISD Tech انجام شد، ایمنی بیماران و پرسنل از اولویت بالایی برخوردار بود.

یکپارچه ساز سیستم های حفاظتی این پروژه

نظارت تصویری فناوری کلیدی برای بررسی حوادث و نظارت بر اقدامات درمانی و رسیدگی هر چه بهتر به بیماران محسوب می شد.

این راهکار باید تمامی محدوده ها و محوطه های اجتماعی و مشاعات را بدون هیچگونه نقطه کوری پوشش می داد، کاربری آن برای پرسنل غیر متخصص آسان می بود و از نظر حفاظت سایبری نیز الزامات لازم را رعایت می کرد. کمپانی یکپارچه ساز سیستم های حفاظتی ISD Tech، محصولات و راهکارهای IDIS را برای تجهیز این بیمارستان انتخاب کرد. یکی از اهداف شرکت از انتخاب این تجهیزات، نصب سریع و آسان بود.

تعویض تجهیزات حفاظتی قدیمی

کمپانی ISD Tech و IDIS به جای تجهیزات حفاظتی خارج از رده و قدیمی بیمارستان، سیستم حفاظتی قیمت مناسب و ایمن از نظر سایبری را جایگزین کردند که کاربری و نگهداری آن آسان است. این سیستم امکان مشاهده و نظارت دقیق فضاهای بیرونی و داخلی بیمارستان را فراهم می کند؛ از جمله بخش آموزش، فضاهای پخش موسیقی، باشگاه ورزشی و استودیوی هنر و نیز اتاق های ایزوله سازی پر خطر.

سیستم نظارت تصویری جدید این بیمارستان دارای پوشش بیشتری بوده و مراقبت و پاسخگویی را به شیوه ای استانداردتر از قبل ارائه می کند. این سیستم رویدادهای موجود در مجموعه را به طور کامل ثبت می کند و در نتیجه بررسی ویدئوها در هنگام وقوع حادثه امکان پذیر خواهد بود.

اعلام هشدار در صورت دستکاری دوربین

حدود 100 دستگاه دوربین 12 مگاپیکسلی سوپر فیش آی IDIS همراه با تعدادی دوربین بولت 5 مگاپیکسل و PTZ در این پروژه نصب و راه اندازی شد که همگی به NVR های 32 کاناله متصل هستند و زاویه دید 360 درجه از تمامی محوطه های بیمارستان را ارائه می کنند. دوربین های 5 مگاپیکسلی بولت و PTZ پوشش 24 ساعته ای از محوطه های بازی، باغچه ها و فضای سبز، پارکینگ ها و فضای پیرامونی ارائه می نمایند.

همچنین برای نظارت شبانه، این دوربین ها قابلیت مادون قرمز با امکان تصویربرداری تا فاصله 30 متری را دارند و به قابلیت های هوشمندی همچون آلارم دهی دستکاری، تشخیص حرکت، ردیابی خودکار و غیره مجهز هستند.

شبکه های محلی

سیستم نظارت تصویری IDIS به صورت شبانه روزی فعال و در حال کار است. برای این منظور، سیستم Smart Failover حتی در صورت عدم پایداری شبکه، نظارت شبانه روزی را تضمین می کند.

Tracey Edwards (تریسی ادواردز) رئیس حفاظت در مجموعه NHS اظهار داشت: «راهکار ویدئویی IDIS بازبینی و مرور سریع حوادث و نیز کار با محققان خارج از مجموعه را برای تیم های بالینی و پزشکی ما در هر زمان که لازم باشد آسان می کند».

ثبت یک پاسخ