اخباراخبار ایمنی و حفاظتیاخبار رویدادهارویدادهارویدادهای خارجینمایشگاه

آنلاین و دیجیتالی به نمایشگاه ایفسک امسال بپیوندید

نمایشگاه بین المللی IFSEC امسال اقدام به برگزاری رویداد حفاظتی خود به شکل دیجیتالی و آنلاین در ماه ژوئن کرده است. نمایشگاه ایفسک امسال شامل رویدادی مجازی در حوزه های ساختمان هوشمند ، ایمنی حریق ، سلامت در محل کار ، ایمنی و بهداشت و تسهیلات مربوطه خواهد بود تا فرصتی برای متخصصین ، تولیدکنندگان و ارائه دهندگان خدمات ایمنی و حفاظتی به وجود آید تا با یکدیگر ملاقات کنند.

پاندمی کرونا شرایط جدیدی را در صنعت حفاظت فراهم کرد تا رویکردهای خلاقانه و فناوری های جدید به اجرا درآیند. از یکم تا سی ام ماه ژوئن برابر با 11 خرداد تا 9 تیرماه 1400 ، ایفسک از تمامی افراد علاقمند به صنعت حفاظت دعوت می کند تا در این بازار آنلاین و رویداد حاوی جلسات متعدد تحت عنوان IFSEC Connect شرکت کنند. این پلتفرم به شرکت کنندگان فرصتی می دهد تا راهکارهای حفاظتی را جستجو و مشاهده کنند ، با تولیدکنندگان بین المللی و جدید از طریق تماس ویدئویی و پیام ارتباط برقرار کنند و از هر نقطه دنیا به سردمداران صنعت حفاظت و ایمنی دسترسی داشته باشند. پلتفرم Connect 2021 مجهز به هوش مصنوعی ، با پیشنهاد هوشمندانه جلسات مبتنی بر پروفایل آنلاین، آنان را پشتیبانی خواهد کرد. همچنین شرکت کنندگان می توانند خودشان جلسات را به صورت مستقیم از طریق سیستم زمانبندی نمایند.

انتظار می رود رویداد مجازی IFSEC International Connect پذیرای بیش از 10 هزار بازدیدکننده و بالغ بر 300 تولیدکننده از سراسر جهان باشد. کمپانی های HID ، Motorola Solutions ، Texecom ، CSL ، ELAN و Eagle Eye Networks در میان تولید کنندگانی هستند که در این رویداد شرکت کرده اند.

همچنین جلسات آموزشی و بحث های علمی توسط مؤسسات حفاظتی نظیر BSIA و SSAIB در کنار تحلیلگران صنعت حفاظت و نصب کنندگان برگزار خواهد شد که در رابطه با موضوعاتی نظیر فناوری های جدید بیومتریک و دوربین نظارت تصویری تفکرات خود را به اشتراک می گذارند. علاوه بر این ، کتاب های الکترونیکی با موضوع حفاظت و ایمنی به صورت رایگان در اختیار بازدیدکنندگان قرار خواهد گرفت. موضوع اصلی این کتاب ها عبارتند از آینده نظارت تصویری ، آینده اکسس کنترل ، آینده فناوری تشخیص نفوذ  و حفاظت از شهرها .

ثبت یک پاسخ